Skip to main content

Rahvusvaheline humanitaarabi konverents: makro-trendid humanitaarabis

Mil iganes leiavad aset kriisid, millele riigid ise ei suuda vastata, on aeg reageerida humanitaarorganisatsioonidel. Viimastel aastakümnetel on rahvusvaheline humanitaarsüsteem vastamisi olnud paljude kriisidega ning on näidanud end õppimis- ja muutumisvõimelisena. Kui kriisid toovad esile uusi süsteemseid valukohti, siis tänapäevased tehnoloogiad ja digitaliseerumine loovad täiendavaid võimalusi humanitaarabi efektiivsemaks ja kiiremaks muutmiseks.

Sel aastal möödub 25 aastat ajast, mil Eesti muutus humanitaarabi saajast humanitaarabi andja riigiks. Sel puhul korraldab Eesti Pagulasabi Tallinnas rahvusvahelise humanitaarabi konverentsi. Konverents keskendub valdkonna makro-trendidele: humanitaarabi muutumine rahapõhisemaks, andmepõhisuse ja digitaliseerumise olulisuse kasv ning suurema tähelepanu suunamine kohapealse reageerimisvõimekuse arendamisele. Makro-trende avavad rahvusvaheliste humanitaarabi rahastajate ja organisatsioonide esindajad. 

Registreerumine

Eesti Pagulasabi korraldatav rahvusvahelise humanitaarabi konverents toimub 9. novembril Tallinnas, Fotografiskas (Telliskivi 60a-8). Konverentsil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 31. oktoobril 2023 (PS! Kohtade täitumisel sulgeme registreerimise varem). Konverents toimub inglise keeles.

Vaata konverentsi otseülekandena meie YouTube'i kanalilt. Kõik veebi teel osalejad saavad YouTube'i vestlusakna kaudu ka osalejatelt küsimusi küsida. 

Konverentsi toetab Estonian Centre for International Development (ESTDEV).

Konverentsi programm

 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
12 + 1 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.