Skip to main content

Adrienne Hurtut: “Pagulasabi projektis osalemine oli mu parim otsus”

Pagulasabi on toetanud nüüdseks aasta otsa Süüria väikeettevõtlust Jordaanias ja Liibanonis. Projekti turundusspetsialist Adrienne Hurtut jagab sel puhul oma muljeid.

Töötan hetkel koos Liibanoni MTÜ-ga Sawa for Development and Aid projekti kallal “The Master Peace”. Tegemist on brändiga, mis pakub valmisriideid ja disainmööblit, mille on loonud Süüria põgenikud.

Kandideerisin programmi, olles selleks hetkeks elanud juba kaks aastat Liibanonis. Töötasin tol ajal vabakutselisena ja püüdsin haarata kinni igast väiksemastki võimalusest. Kandideerimisotsus oli ilmselt mu elu parim otsus, sest kuigi töö vajas kompetentsust, pakub programm ligipääsu paljudele algajatele ametikohtadele ja avab uksi valdkonnas töötamiseks.

Enne tööle asumist osalesin ühes väga asjalikus töötoas, kus kohtasin suurepäraseid inimesi. Seejärel hakkasin tööga pihta ning liitusin väikse loova ja motiveeritud tiimiga, kes aitas mul kiiresti sulanduda. Peagi võtsingi endale juba mitmeid kohustusi ning tundsin, et tiim usaldab mind ja mu tööd täielikult. Ma ei tundnud end ainult vabalt, vaid isegi jõustatult.

Kokkuvõttes tunnen end aktiivse ja loovana. Olen saanud innustust töötada isegi oma isiklike kõrvalprojektidega. Ja kuigi vahel kurdan ma kolleegidele töö suure mahu üle, ei vahetaks ma seda mitte millegi vastu. Ma ei tea küll, mis on tulevikul minu jaoks varuks. Aga ma tean sellegi poolest kindlalt, et töö see projekt on minu professionaalse karjääri esimene samm.
 

#meieinimesed #liibanon #EUAidVolunteers #EU #EstonianRefugeeCouncil

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.