Skip to main content

Anneta Liibanoni heaks!

Hea Eesti Pagulasabi sõber! Liibanon vajab Sinu abi. Palume Sinu tuge, et abistada Liibanoni, mille pealinn Beirut sai teisipäeval, 4. augustil võimsa plahvatuse tõttu rängalt kannatada. Tuhanded inimesed on vigastatud ja umbkaudu 300 000 inimest on jäänud peavarjuta.

Korjame annetusi, et:

  • pakkuda rahalist toetust peredele, kelle kodud on saanud kannatada, nii parandustöödeks kui ka ajutise eluaseme leidmiseks;
  • valmistada ja jagada toitu kannatanud peredele ja neid aitavatele inimestele;
  • jagada vabatahtlikele enesekaitsevahendeid (kiivrid, maskid, kindad), et kaitsta neid nii rusude kui haiguste eest.

Tee oma annetus meie kodulehel pangalingi kaudu ja märgi fondiks "LIIBANON". Annetusi saab teha ka ülekandega MTÜ Eesti Pagulasabi annetuskontole SEB pangas (a/a EE791010220258852223) või Swedbankis (a/a EE392200221056272250) märksõnaga "Liibanon".

Meie pikaajalise kohapealse koostööpartneri SAWA for Development & Aid meeskond on Beiruti tänavatel, et viia teie toetus otse kannatanutele. Seda vaatamata sellele, et plahvatus mõjutas neid endidki väga otseselt – kellel on kodu täiesti purunenud, kellel vajavad pereliikmed abi, kellel hukkus klaaside varisedes pere lemmikkoer.

Annetusi kogume 21. augustini, mil kõik kogutud annetused kantakse üle meie kohapealsele partnerile abi- ja ülesehitustöödeks.

Foto: Mohamed Azakir / Reuters

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
2 + 2 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.