Skip to main content

Noortetegevused

Eesti Pagulasabi pakub pagulasnoortele mitmesuguseid tegevusi. Näiteks oleme pakkunud sõjapõgenike lastele kunstiteraapiat, samuti suviseid lastelaagreid nii lastele kui noortele. Üheskoos luuakse sõprussuhteid Eesti lastega, aga mängitakse ka sportmänge, viiakse läbi mitmesuguseid trummi- ja eneseväljendamise töötube, õpitakse fotograafiat ning matkatakse Eesti looduses. 

Muusikaalbum "Kuula mu loo kõla!"

2022. aasta kevadel valmis Eesti Pagulasabi ja Eesti muusikute koostöös muusikaalbum, kus laulavad oma rändelugusid kaheksa siin elavat välismaalast. Loe rohkem siit. Albumit on võimalik kuulata Spotify ja Youtube keskkondades.

Suvised lastelaagrid 2022

2022. aasta suvel viisime läbi ühe linnalaagri 13-19-aastastele lastele Tallinnas ning neli ööbimisega laagrit lastele vanuses 7-18. Laagritest osales kokku 150 pagulastaustaga last.

Sinul on võimalik toetada pagulasnoori tehes annetuse Eesti Pagulasabi elluastumisfondi, sest äsja täiskasvanuks saanud noorel on keeruline leida rahalisi vahendeid iseseisva elu alustamiseks.

Lastele ja noortele suunatud tegevusi oleme pakkunud peaasjalikult ÜRO Pagulasamet, Haridus- ja Teaduministeeriumi ning USA saatkonna rahastusel.

Aasta 2022 lastelaagreid toetasid teiste seas Kanal 2 saate Südamesoov annetajad ning Kanada eestlaste abiorganisatsioon EERO. 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
1 + 0 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.