Skip to main content

Meie meeskond

Saage tuttavaks - see on Eesti Pagulasabi meeskond, kes töötab selle nimel, et kodu jätma pidanud inimesed oleksid hoitud ka uues kohas ning et terve ühiskond oleks sidusam ja mõnusam meile kõigile.
Pilt
Meeskond suvepäevadel 2023

Seisame pagulaste õiguste ja heaolu eest Eestis ja väljaspool

Eero Janson
Juhataja
+372 517 4334
eero@pagulasabi.ee
Helen Vellemaa
Finantsjuht
helen@pagulasabi.ee
Tatevik Khudinyan
Armeenia ja Gruusia esinduse juht
tatevik.khudinyan@pagulasabi.ee
Kristi Juurik
Personalijuht
kristi.juurik@pagulasabi.ee
Maria Elisaveta Roosalu
Kommunikatsioonijuht
+372 56 486 086
maria.roosalu@pagulasabi.ee
Berçin Yiğitaslan
Türgi esinduse juht
bercin.yigitaslan@pagulasabi.ee
Sigrid Solnik
Eesti programmide juht
sigrid.solnik@pagulasabi.ee
Aleksandr Avramenko
Doonor- ja partnerlussuhete juht
aleksandr.avramenko@pagulasabi.ee
Oleh Vyshnevskyi
Ukraina esinduse asejuht (Programmide juht)
oleh.vyshnevskiy@pagulasabi.ee
Omar Alakhras
Jordaania esinduse juht
omar@pagulasabi.ee
Vitalii Demchuk
Ukraina esinduse asejuht (Operatsioonide juht)
vitalii.demchuck@pagulasabi.ee
Soovid panustada?

Kas sa soovid midagi teisiti teha? Võta meiega ühendust ning liitu Eesti Pagulasabiga! Saa osa tööst, mida teeme üle maailma. 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.