Skip to main content

Toimetuleku=programm

Toimetuleku­programm

Programm aitab suurendada kriiside tõttu kannatanud inimeste iseseisvat toimetulekut, toetades neid ettevõtlusega alustamisel ja tööturule sisenemisel.

Pilt
Enterprise in Kakuma refugee camp, Kenya
Ettevõtluse toetamine
Ühiskonda integreerumine
Naiste võimestamine

Tegevussuunad

Ettevõtlus

Ettevõtlusprogrammid on suunatud pagulaste abistamisele, kes on kas asutanud Eestis ettevõtte või omavad eelnevat ettevõtluskogemust. Ettevõtlusprogrammid pakuvad osalejatele koolitusi ja teadmisi ettevõtluse arendamise ja ettevõtete konkurentsivõime tõstmise kohta, et muutuda Eesti tööturul vastupidavamaks.

Tööalane konkurentsivõime

Tööalase konkurentsivõime programmi on oodatud pagulased, kes soovivad siseneda Eesti tööturule või vahetada töökohta. See programm sobib kõigile, olenemata nende töökogemusest või hetkeseisust Eestis.

Sotsiaalne ettevõtlus

Sotsiaalsete ettevõtete eesmärk on vähendada leibkondade sõltuvust humanitaarabist. Programmiga püütakse eelkõige toetada konfliktidest mõjutatud haavatavaid elanikkonda, sealhulgas ümberasustatud ja humanitaarabist sõltuvaid elanikke, et vähendada nende sõltuvust välistoetusest.

Riigid, kus antud programm tegutseb:
Soovid panustada?

Kas sa soovid midagi teisiti teha? Võta meiega ühendust ning liitu Eesti Pagulasabiga! Saa osa tööst, mida teeme üle maailma. 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
2 + 2 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.